O Firmie

Witam Państwa na stronie  internetowej firmy Solid-System

Firma  Solid-System działa na rynku od 2011 r. Zajmujemy się, sprzedażą i montażem regałów magazynowych wszelkiego typu oraz produkcją akcesorii magazynowych. Wyróżniamy sie kreatywnością, w pełni profesjonalnym podejściem do klienta oraz szybką realizacją zamówień. Współpracujemy z firmami, które oczekują od nas najwyższej jakości usług. Potrafimy realizować trudne zlecenia i dostarczyć produkt, gwarantując uczciwość we współpracy i terminowość dostaw. Wszystkie nasze produkty są wysokiej jakości a zarazem ich cena jest bardzo konkurencyjna na rynku. Na nasze produkty i usługi dajemy 12 miesięczną gwarancję

W naszej ofercie znajdą Państwo m. in.:

- regały półkowe
- regały paletowe
- regały wjezdne
- regały wspornikowe
- antresole magazynowe
- zabudowy piętrowe oparte na regałach półkowych bądź paletowych lub mieszanych systemach regałowych

W naszej ofercie znajdą Państwo również wszelkie elementy potrzebne do montażu zabudowań piętrowych takie jak:

- klatki schodowe
- ogrodzenia ochronne
- bramki załadowcze
- wzmocnienia paletowe
- barierki
- odboje

Szeroki zakres oferowanych przez nas regałów zapewni Państwu stworzenie we własnym magazynie bardzo funkcjonalnej przestrzeni magazynowej, którą będzie można wykorzystać maksymalnie podczas przechowywania i składowania towarów.Dzięki tak szerokiej gamie regałów magazynowych, jesteśmy wstanie sprawić, że każda przestrzeń magazynowabędzie ekonomiczna i praktyczna w użytkowaniu.

W naszej pracy stawiamy nacisk na precyzje i solidność wykonania zlecenia. Nasza brygada posiada długoletnie doświadczenie w tej branży. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie monterskim co znacznie ułatwia nam pracę. Dzięki temu nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Na życzenie klienta wykonujemy niestandardowe zabudowy tak aby jak najlepiej wykorzystać przestrzeń przeznaczoną do magazynowania. Wychodzimy z założenia, że  każda firma ma swoje indywidualne potrzeby i każde nawet najmniejsze zlecenie traktujemy jak duże wyzwanie i nowe doświadczenie.

Jesteśmy przekonani, że praca z nami będzie dla Państwa w pełni satysfakcjonująca, natomiast szybkość działania i elastyczność w podejściu do klienta mile Państwa zaskoczy.

Bezpieczeństwo i higiena pracy jest dla nas bardzo ważna.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Solid-System i skorzystania z naszych usług.